To je cesta, kterou moderní návrháři

To je cesta, kterou moderní návrháři – dekoratérů v konstrukci fasády komoře v prostoru.
Úkolem kombinující praktičnost s expresivita a originalita vzhled tohoto kusu nábytku je snadno vyřešit díky různých dekorativních materiálů a bohatost nápadů designových mistrů.
Ano, taková podmínka, jako pevnost, odolnost a design spolehlivosti a stavět, samozřejmě, v neposlední řadě při výběru skříně, ale také o estetiku vzhledu neměli zapomínat, zvláště pokud se dává přednost kombinaci harmonie a interiérových prvků.

K dosažení tohoto cíle pomoci navrhnout způsoby, jak dokončit nábytek.
V poslední době velmi populární skříně zdobené hadr.
Ale protože barevné variety, vzor a textury těchto materiálů kupující často dělají chyby při výběru a tím zvyšuje „minusy“ celková situace z cen pokojů.

Jako barva tkaniny?
Musíte vzít v úvahu všechny údaje: velikost místnosti, osvětlení, tvar nábytku, barvy a textury jiné čalounění, koberce v interiéru.
Nezbytné určit předem s principy spojovacího – nyuansny nebo metodu kontrastu.

Nyuansny princip – vybrané základní barvu a strukturu tkaniny a další zařízení doplňují základ.

Kontrastní princip naproti prvnímu provedení, malé části vytvořit kontrast k převládající barvě.

Bude-li skříň umístěn v ložnici, se doporučuje volit barvu dekorace v pastelových barvách, a vice versa, sytost a expresní vzor lze použít v obývacím pokoji.

V naší společnosti tkaniny pro dekoraci obvykle přináší zákazníkovi při objednávce skříně prostoru. Zpravidla se jedná o textilie používaná při výrobě čalouněného nábytku, šití záclon, který je zakoupen od výrobců a prodejců.

Pokud se budete řídit pokyny módy, můžete se rozhodnout pro modré, fialové barvy nebo odstíny zelené.
I když, pro ty, kteří preferují klasiku v interiéru nebo starověku – béžová, hnědá, žlutá – základ při výběru tkanin.

V poslední době, zákazníci dávají přednost fasády gobelín, žinylek a stádo – není překvapující. Taková volba je mnohem snazší spojovat s dekorem čalouněným nábytkem, závěsy. Kromě toho je životnost těchto vláken odolnější.

Při výběru textilie pro dekoraci šatníku je důležité, aby to přehánět, nadměrnou rozmanitost a bohatost ne dodávají interiéru pohodlí a komfort.

Reklamy